Produkce

Josef BuchtaJosef Buchta

producent

Zakladatel, bandleader, trumpetista B-SIDE BANDu je také ředitelem hudební a reklamní agentury BUJOART, která je organizátorem festivalů Jazz Groove Brno, Čarodějáles a dalších. Vedle toho je spoluprovozovatelem prestižního hudebního klubu Metro Music Bar v Brně, jehož program čítá 250 koncertů ročně. Hudební kariéra Josefa Buchty zahrnuje spolupráci s mnoha významnými tuzemskými i zahraničními soubory. V posledních letech B-SIDE BAND pod jeho vedením hraje především s Vojtěchem Dykem, výsledkem jsou vyprodaná turné a hudební alba s nadšením přijatá posluchači i kritikou (Live at La Fabrika, Deska). Aktuální instrumentální jazzové album B-SIDE BANDu s názvem Meeting point se těší vynikajícím kritikám. 


Lucie Netušilová KarafiátováLucie Netušilová Karafiátová

hlavní produkční

Zkušená manažerka a produkční, participovala na zdařilých kulturních událostech - např. projekt Jaromír Hnilička 80 k oslavě osmdesátin legendárního brněnského jazzmana nebo premiérové celorepublikové turné Vojtěch Dyk & B-Side Band Agrotec Tour 2012. Je stálou produkční v agentuře BUJOART, kde především zajišťuje koncerty B-SIDE BANDu a festivaly Jazz Groove Brno, Čarodějáles a další. Lucie Netušilová Karafiátová se realizuje také na poli pěveckém, je stálou členkou a sólistkou The Czech Ensemble Baroque, koncertuje i s Collegiem 1704, založila ansámbl Illegal Consort a trio Boutique de Musique.

Kontakt:
tel: +420 723 463 540
e-mail: lucie.karafiatova@gmail.com


2media.cz2media.cz

public relations

Renomovaná PR agentura 2media.cz na českém trhu působí od konce 90. let, od roku 2006 má pobočku na Slovensku a od roku 2015 v Českém Krumlově. 2media.cz pracují především v oblasti kultury - literatura, film, divadlo, tanec, hudba, výtvarné umění - lifestylu, luxusních značek, gastro a hotelových služeb. Agentura poskytuje individuální osobnostní PR, pomáhá v charitativní sféře. Ve svém portfoliu má například nakladatelství Argo, Balet Národního divadla, Bontonfilm, v minulých letech tour kapel Lucie, Kryštof, filmy Pelíšky, Želary, podílí se na PR Zlín Film Festivalu a mnoha dalších úspěšných projektech.

Kontakt:
e-mail: alice@2media.cz


Tino KratochvilTino Kratochvil

fotograf

Antonín Tino Kratochvil je především reportážní a dokumentární fotograf. Spojen především s Městským  divadlem Brno, kde je zaměstnán více než 10 let a kde se seznámil s Josefem Buchtou. Pro Bujoart dokumentuje téměř veškerou produkci, od festivalu Čarodějáles, přes koncerty v klubu Metro až po Jazz Groove Brno. Spolupráce s B-SIDE BANDem začala ještě před příchodem Vojtěcha Dyka a naplno se rozvinula během prvního velkého turné. Nyní dokumentuje téměř veškeré působení B-SIDE BANDu, podílí se i na obrazových  vizuálech a nejinak tomu je v projektu Bernsteinovy MASS.

Více o jeho práci na webových stránkách tino.cz


zpět nahoru >